Vhodné pro lidi

Pro každodenní užívání ale také dlouhodobé a včasné řešení různých problémů u každého z nás. Díky svým vlastnostem najde uplatnění i jako vynikající pleťové a čistící tonikum nebo i zklidňující voda po holení mírnící příznaky podráždění. Díky příznivému, antiseptickému prostředí, které kolem sebe vytváří, umožňuje i rychlejší a bezproblémové hojení různých povrchových poranění.

Využití pro zvířata

Díky bezpečnosti, bezzápachovosti, vysoké snášenlivosti a jednoduché aplikaci, můžete KS snadno využívat i při řešení problémů vašich domácích miláčků nebo i chovných zvířat, ať už se jedná o záněty, ošetření povrchových zranění, či urychlené hojení, všude kde je potřeba.

Pro rostliny i domácnost

Koloidní stříbro má opravdu všestranné využití a jeho účinky nacházejí uplatnění v mnoha segmentech. Je vynikající i pro pěstování rostli a květin v bio kvalitě - brání vzniku napadání listů i kořenů, plísním a dokáže prodloužit životnost čerstvých řezaných květin. Může to být vhodný čistící a hygienický bezoplachový prostředek pro mytí ploch, které jsou ve styku s potravinami a nápoji, či sloužit k mytí ovoce a zeleniny.

Akční balíček 2+1 zdarma

Výhodné balení za dočasnou zaváděcí cenu!

Tento balíček obsahuje celkem dvě balení 1 000 ml koloidního stříbra a k tomu jako bonus navíc 1 000 ml balení přípravku ZDARMA! Obsahuje koloid nejvyšší kvality s koncentrací 20 ppm, který je uchováván ve skleněných zatmavených farmaceutických láhvích zaručující dlouhodobou životnost a skladovatelnost výrobku. 

0
Chat podpory
Chat podpory
Jsme tu, abychom Vám pomohli!
Připojování...
Momentálně není k dispozici žádný z našich pracovníků. Prosím zkuste to později.
Naši pracovníci jsou zaneprázdněni. Prosím zkuste to později.
:
:
:
Máte jakékoliv dotazy, problémy nebo se chcete zeptat na konkrétní produkt?
:
:
Tento chat již skončil.
Pomohli jsme Vám? Ohodnoťte naší podporu!
Maximální spokojenost! Nespokojenost.